Počet položek: 0 0,- CZK

O Nás

Na těchto stránkách nabízíme  pouze velmi kvalitní dirtbike, dětské závodní motocykly , dětské čtyřkolky, buginy se spalovacími motory, ale i s elektromotory dále elektokola, elektroskútry, elektrokoloběžky, balanční dopravní prostředky - haverboardy  a doplňkový sortiment, jako jsou motocyklové přilby, motocyklové rukavice, dresy na motocykly, motocyklové chrániče, motocyklové brýle , motocyklové boty. Máme i velké množství motocyklových doplňků  pro zdokonalení vašich strojů . Na nabízené stroje máme všechny náhradní díly.

Nabízíme velmi kvalitní značkové produkty  – Keeway, SYM, Benelli, Orcal, JJM, LEM, REBEL MASTER, elektrokola BENELLI .

Jsme si vědomi, že zde nabízené produkty mají mírně vyšší cenu než nekvalitní neznačkové napodobeniny, ale naše produkty  mají mnohem vyšší hodnotu pro své uživatele. Investice do těchto kvalitních  značkových produktů se mnohonásobně vrátí .

Společnost NEVIMAGROUP s.r.o. je dlouholetý importér těch nejkvalitnějších produktů v oboru dvou, tří a čtyřstopých vozidel. Pro všechny naše značky jsme vždy pro dané území akreditovaným importérem. Dovážíme jen ty  nejlepší značkové produkty– skútry SYM, motocykly a skútry KEEWAY, motocykly a elektrokola BENELLI, motocykly,  atv a elektrokola LEM a naprosto revolučně řešenou řadu špičkových pitbike české značky JJM s nadstandartní výbavou a službami.

Naše produkty dodáváme především prostřednictvím našich obchodních partnerů - opravdových odborníků,  kteří na ně mají od nás veškerou technickou pomoc, náhradní díly a vždy jsou schopni poskytnout odborný servis a radu. Při objednání výrobků zvažte, zda je chcete dostávat přímo od nás prostřednictvím dopravce na Vaši adresu. Nejvíce však doporučujeme, aby jste si výrobky vyzvedávali či přímo objednávali u dealerů nejblíže Vašemu okolí nebo nejblíže uvažovanému používání výrobků, proto že Váš prodejce vám bude nablízku když budete chtít výrobek servisovat, upravovat nebo opravovat nebo budete na něj potřebovat doplňky či náhradní díly .

V portfoliu výrobků  jež jsme oficiálním akreditovaným importérem není jediný nekvalitní produkt , vše pečlivě vybíráme a testujeme . Všechny produkty patří ve své třídě k tomu nejkvalitnějšímu co  v tu chvíli kdy jsou produkty nabízeny lze na trhu zakoupit.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace