Počet položek: 0 0,- CZK

O Nás

Toto je eshop akreditovaného importéra motocyklů značek Benelli , Keeway, MBP, SYM, JJM , SWM , Tromox  pro Českou republiku a Benelli , Keeway, MBP, JJM , SWM , Tromox pro Slovenskou republiku .  

  • Společnost NEVIMAGROUP s.r.o. je zkušený, dlouholetý importér těch nejkvalitnějších produktů v oboru dvou, tří a čtyřstopých vozidel. Pro všechny naše značky jsme vždy pro dané území akreditovaným importérem. Dovážíme jen ty nejlepší značkové produkty – skútry SYM, motocykly a skútry KEEWAY, motocykly BENELLI ,v Itálii vyráběné sportovní endura ,motardy a také silniční motocykly značky SWM ,máme i vlastní produktovou řadu výrobků  dodávaných pod naší vlastní ochrannou známkou JJM.  Nabízíme i několik elektrokol, elektro skútrů ,elektro motocyklů .

 

DODÁNÍ STROJŮ DÍLŮ DOPLŇKŮ

  • Naše produkty dodáváme především prostřednictvím našich obchodních partnerů - opravdových odborníků, kteří na ně mají od nás veškerou technickou pomoc a náhradní díly a vždy jsou schopni poskytnout odborný servis a radu. Při objednání výrobků zvažte, zda je chcete obdržet přímo od nás prostřednictvím dopravce na Vaší adresu, nebo si je chcete vyzvednout v našem skladu. Nejvíce však doporučujeme, abyste si výrobky vyzvedávali či přímo objednávali u dealerů nejblíže Vašemu okolí nebo nejblíže uvažovanému používání výrobků, aby Vám byl Váš prodejce nablízku, když budete chtít výrobek servisovat, upravovat nebo opravovat nebo budete na něj potřebovat doplňky či náhradní díly. Pokud se rozhodnete, že chcete zaslat produkty z tohoto eshopu, zašleme Vám plně zprovozněný seřízený a vyzkoušený stroj na Vámi určené místo. Formu dodání, místo odběru či dealera si nakonfigurujete v průběhu objednávky.
  • Na naše produkty vždy máte návod k obsluze, servisní manuál, záruku (pokud nejde o závodní speciál a dodržujete rozpis servisních intervalů)  a máte zajištěny dodávky náhradních dílů.
  • Máme zřízený dokonalý online informační systém , kde ke každému stroji Vám evidujeme všechny servisní prohlídky , poskytujeme návod k obsluze, elektronickou servisní knížku pro servisní úkony , katalogy doplňků a náhradních dílů - všechny naše produkty mají dokonalou historii, kterou si sami zkontrolujete online ve vašem počítači, tabletu či smartphonu a to včetně veškerých návodů, rozkresů dílů, servisních listů a mnoha dalších vychytávek. Není nic lepšího než mít o svém produktu dokonalý online přehled a i díky tomuto našemu řešení má Váš stroj mnohem vyšší hodnotu.

 

 

Potřebujete poradit ? O Nás

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace