Počet položek: 0 0,- CZK

BENELLI - TRK 702 X - FOREST GREEN - AKCE DOPLŇKY!!!

Vyber si ke svému TRK 702/702X doplňky podle vašich preferencí!

kliknutím zvětšíte
BENELLI - TRK 702 X - FOREST GREEN - AKCE DOPLŇKY!!!
BENELLI - TRK 702 X - FOREST GREEN - AKCE DOPLŇKY!!! BENELLI - TRK 702 X - FOREST GREEN - AKCE DOPLŇKY!!! BENELLI - TRK 702 X - FOREST GREEN - AKCE DOPLŇKY!!!
ks
Kód:B/03700UD-X
Výrobce:BENELLI
Cena s DPH : 189 990,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

TRK 702 X – NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ - AKCE DOPLŇKY!!!

 • Vyber si ke svému TRK 702/702X doplňky podle vašich preferencí!  

 


Benelli TRK 702X je čistě dobrodružný motocykl, extrémně všestranný, obratný a ovladatelný, navržený tak, aby zvládl jakýkoli typ trasy, na asfaltu i v terénu, a postavený tak, aby se vydal na nová a vzrušující dobrodružství. Vášeň, svoboda a zábava v jediné motorce, ať už se vydáte kteroukoli cestou a bez omezení vaší touhy cestovat.

TRK 702X je vyzrálá motorka, ideální pro ty, kteří chtějí pevný, odolný ,snadno udržovatelný a autentický motocykl. Je to motocykl schopný zaručit optimální výkon, aniž by jezdce dostala do potíží. Motocykl TRK 702X je od počátku vyvinutý výzkumným a vývojovým střediskem Benellli Pesaru v Itálii. Rozšiřuje a doplňuje řadu TRK a navazuje na  bestseller Benelli TRK 502Xnejprodávanější motocykl v Itálii 2020, 21, 22, 23.

TRK 702 se stává nejprodávanějším motocyklem v Itálii i v počátku sezony 2024 

TRK 702X se vyznačuje jedinečným a extrémně rozpoznatelným designem, sdíleným se silniční verzí TRK 702 s hladkými a dynamickými liniemi, které tomuto motocyklu propůjčují velmi agresivní charakter se silnou identitou motocyklů Benelli.

Design TRK 702X vzešel z potřeby vyvinout zviditelnění nejcharakterističtějších stylistických designových prvků a jejich přeměna na rysy charakteristické pro rodinu TRK. Prvky jako je světlomet s dvojitým LED modulem zasazeným do ikonické struktury masky, nebo design nádrže s oblastí kontaktu s nohama jezdce vyrobenou z kovu, zajišťující maximální volnost pohybu bez snížení kapacity nádrže, s obsahem velkorysých 20 litrů. Další charakteristické rysy nového TRK 702X, sdílené s ostatními novinkami v této řadě, jsou zadní madla, která jsou navržena, aby nabídla maximální pohodlí pro cestující, a zároveň poskytla velmi důležitý stylistický prvek, definující zadní část motocyklu.

Konstrukce, která se dokonale integruje se zcela novým dvouválcovým motorem Benelli o objemu 698 ccm, navrženým jako výsledek zkušeností získaných při vývoji motorů o objemu 500 ccm a 800 ccm, ze kterých se zrodila tato nová platforma. Vyznačuje se technickými řešeními používanými již v minulosti, ale upravenými podle logiky snížení hmotnosti a rozměrů. Stejně jako u silniční verze, tlukoucí srdce TRK 702X poskytuje výkon 70k (51,5 kW) při 8000 ot./min a točivý moment 70 Nm při 6000 ot./min, vždy připravený a působivý. Vyznačuje se proměnlivým časováním vačkového hřídele v hlavě se 4 ventily na válec, s řetězovým pohonem a klikovým hřídelem s klikovými čepy přesazenými o 180°. Elektronické vstřikování paliva s 41 mm dvojitým tělem škrticí klapky.

Motor je možné přizpůsobit pro licenci A2 na verzi 35 kW.

Převodovka je 6stupňová, vyjímatelná, které asistuje mokrá spojka s měničem točivého momentu, která výrazně snižuje sílu vyvíjenou na spojkovou páčku při zachování hladkého a přesného řazení "Antihopping"

Mimořádně tuhý - prostorový příhradový rám vychází z osvědčeného modelu Benelli -charakteristický pro motocykly "House of the Leoncino", vyvinutým přesně pro zajištění maximální obratnosti na silnici i mimo ni. Optimální vyvážení TRK 702X je navržené tak, aby nikdy nepřivedlo jezdce do potíží a dělá z něj perfektní Adventure motocykl určený pro dlouhé výlety bez ohledu na typ trasy, a to i díky nastavení odpružení, které se skládá z upside- down vidlice o průměru kluzáků 50 mm a 140 mm zdvihu předního kola a zadní kyvné vidlice ze slitiny hliníku, s centrálním tlumičem s nastavitelným předpětím pružiny a tlumením odskoku, se zdvihem 173 mm na zadním kole.

Vysoce výkonný brzdový systém zajišťují dva plovoucí kotouče o průměru 320 mm na předním kole s dvoupístkovým třmenem a kotouč o průměru 260 mm na zadním kole s jednopístkovým plovoucím třmenem. Přední kolo 19” a zadní kolo 17” s ráfky z hliníkové slitiny a s výpletem  ocelovými špicemi jsou osazeny pneumatikami Pirelli Scorpion Rally STR. Přední kolo o rozměru 110/80 a zadní kolo o rozměru 150/70.

Přestože TRK 702X je rozhodně dobrodružnou motorkou, zvláštní pozornost je věnována pohodlí a funkčnosti. Stejně jako silniční verze je i tento nový TRK 702X standardně vybaven moderní funkční kapotáží s dokonalou aerodynamikou a ochranou jezdce i spolujezdce - charakteristickou pro všechny modely řady Benelli TRK.

Komfort a funkčnost jsou charakteristické znaky TRK 702X, dominantním prvkem přední části motocyklu je moderní funkční kapotáž, která poskytuje optimální ochranu jezdci i spolujezdci. Kapotáž má vynikající aerodynamiku a neruší ji ani směrová světla a chladič - jsou zakomponovány v kapotáži.

Aerodynamice byla věnována mimořádná pozornost:

- přední část kapotáže společně s předním "zobákem" tvoří funkční prvek vytvářející přítlak předního kola, který ve vyšších rychlostech omezuje kmitání předního kola a tím nemusel být použit tlumič řízení - motocykl je klidný i při vysokých rychlostech a na horších cestách. 

- kapotáž je precizně tvarována tak, že při jízdě navádí zvýšené množství vzduchu do chladiče pro dokonalé chlazení motoru a zároveň zajišťuje ochranu motoru před znečištěním či poškozením.

- přední směrová světla jsou integrována v kapotáži a tím nenarušují aerodinamiku motocyklu, jsou výrazně viditelnější, lépe čistitelná a méně náchylná na poškození. 

- již předchůdce TRK 502 je znám tím, že jeho kapotáž tvoří mimořádně funkční ochranu jezdce před větrem, ale velmi dobře chrání i při dešti a také prokazuje vynikající odolnost a ochranu  jezdce v případě pádu - kapotáž TRK 702 převzala všechny prvky a zdokonalila je. 

Volitelnou výbavou jsou vyhřívané rukojeti a sedadlo jezdce, které lze pohodlně aktivovat z podsvícených ovládačů řídítek, aby byla zajištěna maximální přehlednost ovladačů i v noci. Pro vyznavače vyšších větrných štítů je možnost objednat i vyšší štít.

Dalším charakteristickým prvkem je dokonale zvládnutá záď motocyklu tvořena párem rukojetí, pro bezpečí spolujezdce, ale i jako stylistický designový prvek dotvářející vzhled motocyklu. Velká pozornost je věnována detailům pro uchycení kufrů tak, aby byla zajištěna maximální kapacita, ale i komfort a bezpečnost pro spolujezdce. Značkové hliníkové kufry mají nadstandardní objem – 124L a jsou dodávány k motocyklu jako volitelná výbava.

TRK 702X byl díky vývoji ergonomie, kterou chce Benelli nabídnout všem jezdcům, přizpůsoben tak, aby byl díky výšce sedla přístupnější ještě širšímu spektru jezdců  a činí 836 mm, což dává motocyklu agilitu a optimální geometrii. Jako doplněk je možnost objednat snížené sedlo.

Vzhledem k tomu, že je TRK 702X navržen pro opravdu dlouhé trasy, je vybaven nádrží o objemu 20 litrů /nejvíce ve své třídě/Nádrž byla přepracována tak, aby umožnila jezdci pohodlnou jízdu v offroad pozici.

Tento motocykl je vybaven plně LED světlomety, kdy výrazným charakteristickým prvkem všech modelů řady Benelli TRK je dvojitý hlavní světlomet určující trend ve své třídě ale i zcela inovativní uložení směrových světel do přísně aerodynamické kapotáže.

Pro dokonalé informování řidiče je TRK 702X vybaven zcela novým -  5'' TFT barevný displej s vysokým rozlišením, který má připojení bluetooth pro propojení s chytrým  telefonem a zobrazení příchozích hovorů a dalších funkcí. Ovládací prvky na řídítkách umožňují také přijmout nebo ukončit hovor. Jako volitelná výbava je možné TRK 702X vybavit inovativní palubní kamerou integrovatelno do předním zobáku motocyklu, která umožňuje nahrávat videa a pořizovat fotografie v reálném čase stažením aplikace do mobilního telefonu s možností připojení přes wifi motocyklu.

Standardní výbavou je centrální stojan, kryt motoru, kryty rukojetí.


MOTOR A PŘEVODOVKA

 • Typ motoru - Kapalinou chlazený, čtyřdobý, řadový dvouválec, dvojitá vačková hřídel DOHC, proměnlivé časování, s posunem klik 180°
 • Vrtáníx zdvih - Ø83*64,5 mm
 • Zdvihový objem - 698 ccm
 • Max. výkon - 51,5KW @ 8000 rpm , možno i jako 35KW
 • Max. točivý moment : 70 Nm@6000 rpm / 58Nm@5250rpn/
 • Převodovka – 6-ti stupňová
 • Sekundární převod – řetězem
 • Rám - příhradový trubkový prostorový

PODVOZEK

 • Přední brzdy - dva plovoucí kotouče Ø 320mm , brzdiče 2pístky s ABS
 • Zadní brzda - kotouč Ø260mm, plovoucí brzdič, jeden pístek s ABS
 • Odpružení předního kola – Upside-down Ø 50mm,zdvih 140mm
 • Odpružení zadního kola – centrální tlumič nastavitelné předpětí ,nastavitelný útlum , zdvih kola 173mm
 • Přední kolo ,zadní kolo - ráfek a střed hliníková slitina, výplet ocelové špice
 • Pneumatika přední - 110/80/ R19
 • Pneumatika zadní - 150/70/R17

ROZMĚRY A HMOTNOSTI

 • Délka - 2225 mm
 • Šířka bez zrcátek – 915 mm
 • výška /bez zrcátek/ - 1410mm nízké plexi 1475mm vysoké plexi
 • výška sedla – 836 mm standart sedadlo. Možno snížené sedlo
 • světlost – 210 mm
 • Hmotnost vč. paliva a náplní – 235 Kg
 • Objem palivové nádrže - 20L
 • Rezerva - 3L

PŘEDNOSTI

 • TFT Display - standard
 • Bluetooth pro připojení k Smartphonu - standard
 • Wifi připojení - standard
 • B-Box - standard
 • Benelli App - standard
 • Antihoppingová spojka - standard
 • Kryt motoru - standard
 • Kryty rukou s hliníkovou výztuhou - standard
 • Centrální stojan - standard
 • Palubní kamera /předpříprava/ - volitelné
 • Padací rámy - volitelné
 • Rámy na kufry - volitelné
 • Kufry hliníkové 124L - volitelné
 • Vyhřívané sedlo /předpříprava/ - volitelné
 • Vyhřívané rukojeti /předpříprava/ - volitelné

Níže vám přinášíme konkrétní návod, jak telefon s vaším novým TRK 702 X propojit:

Související zboží - BENELLI - TRK 702 X - FOREST GREEN - AKCE DOPLŇKY!!!

BENELLI - zvýšené plexi na Benelli TRK 702/X - originální produkt Benelli
Plexi Benelli s logem TRK 702  navrženo společností Centro Stile Benelli vyrobeno v Itálii, ...
ks
Cena s DPH2 504,- CZK
 
AKCE - BENELLI - zvýšené plexi na Benelli TRK 702/X - originální produkt Benelli
ZVÝHODNĚNÁ CENA
ks
Cena s DPH1 900,- CZK
Sleva750,- CZK
Původní cena2 650,- CZK
Středně vysoký plexi štít pro BENELLI TRK 702/X - Zakouřené
STŘEDNÍ plexisklo kompletní s gumami a šrouby pro Benelli TRK 702 2023 Clona střední ...
ks
Cena s DPH2 947,- CZK
 
AKCE - BENELLI - středně vysoký plexi štít pro BENELLI TRK 702/X - Zakouřené
STŘEDNÍ plexisklo kompletní s gumami a šrouby pro Benelli TRK 702 2023 Clona střední ...
ks
Cena s DPH1 900,- CZK
Sleva1 047,- CZK
Původní cena2 947,- CZK
 
AKCE - BENELLI - Sedlo řidiče černo žluté + 2cm TRK 702/X
Zlepšete svůj jízdní komfort se zvýšeným sedlem 2 cm speciálně navrženým pro BENELLI TRK ...
ks
Cena s DPH4 900,- CZK
Sleva3 570,- CZK
Původní cena8 470,- CZK
Sedlo řidiče černo žluté +2cm TRK 702/X
Zlepšete svůj jízdní komfort se zvýšeným sedlem 2 cm speciálně navrženým pro BENELLI TRK ...
ks
Cena s DPH8 470,- CZK
BENELLI - Laděný výfuk MIVV pro TRK 702/702X
Výfuk schválený pro silniční provoz pro Benelli TRK 702 a TRK 702X. Tento tlumič výfuku ...
ks
Cena s DPH11 390,- CZK
 
AKCE - BENELLI - Laděný výfuk MIVV pro TRK 702/702X
Výfuk schválený pro silniční provoz pro Benelli TRK 702 a TRK 702X. Tento tlumič výfuku ...
ks
Cena s DPH8 500,- CZK
Sleva2 890,- CZK
Původní cena11 390,- CZK
Sedlo řidiče černo žluté -2cm TRK 702/X
Snížené přední sedadlo o 2cm renomované značky Isotta pro Benelli TRK 702 je dokonalým ...
ks
Cena s DPH8 470,- CZK
 
AKCE - BENELLI - Sedlo řidiče černo žluté -2cm TRK 702/X
Snížené přední sedadlo o 2cm renomované značky Isotta pro Benelli TRK 702 je dokonalým ...
ks
Cena s DPH4 900,- CZK
Sleva3 570,- CZK
Původní cena8 470,- CZK
 
BENELLI - Vysoký plexi štít s ofuky zatmavený pro TRK 702
Integrální čelní sklo s integrovanými bočními ofuky  pro Benelli TRK 702 2023 Integrovaný ...
ks
Cena s DPH3 953,- CZK
 
BENELLI - ISOTTA nízké plexi kouřové - TRK 702/X
ČELNÍ PLEXI SKLO Toto čelní plexi sklo je navrženo tak, aby vylepšilo agresivní a sportovní ...
ks
Cena s DPH2 259,- CZK

Potřebujete poradit ? BENELLI - TRK 702 X - FOREST GREEN - AKCE DOPLŇKY!!!

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Výhodná nabídka - akce

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace